Home

Euromaster hakkapeliitta 9

Nokian Hakkapeliitta 9 - Euromasterin kampanj

 1. Nokian Hakkapeliitta 9. Functionality for the Northern winter. Satisfaction Guarantee. Naturally, as if shaped by evolution. The new Nokian Hakkapeliitta 9 studded tires have a unique, patented double..
 2. See uue põlvkonna Hakkapeliitta naastrehv ületab mitmeid võrdlusteste võitnud Nokian Hakkapeliitta 8 rehve. Sarnaselt teiste nõudlike talvetingimuste jaoks välja töötatud Hakkapeliitta talverehvidega on Nokian Hakkapeliitta 9 peamised turud Põhjamaad, Venemaa ja Põhja-Ameerika.
 3. e tasuta ja kiiresti. Turvaline maks
 4. Tihedalt paiknevad lamellid kombineerituna lumel haarduvuse tugevdajatega (Snow Grip Booster) mõlemal pool keskmisi klotsid turvise keskel tagavad rohkem teravaid servi paremaks haarduvuseks lumel nii piki- kui ka põikisuunas. Agressiivsed sügavas lumes haarduvuse tugevdajad (Deep Snow Booster) servaalal tagavad lisahaarduvuse sügavas lumes sõitmisel.

Nokian Hakkapeliitta 9 SUV Renkaa

РАСШИРЕННАЯ ГАРАНТИЯ НА ЛЕТНИЕ ШИНЫ NOKIAN HAKKA И ЗИМНИЕ NOKIAN HAKKAPELIITTA, и линейки NORDMAN! Получите Расширенную гарантию при покупке летних.. Kõik naastud on paigaldatud ja paigutatud täpselt, kasutades uusimal tehnoloogial põhinevaid naastamisseadmeid. Naastude paigaldamine on arvutiga optimeeritud ja suuruse järgi kohaldatud. Näiteks on populaarse suuruse 205/55 R16 puhul uuel tootel sama arv naaste kui eelmise põlvkonna Nokian Hakkapeliitta 8-l.

Nokian Hakkapeliitta 9 cena interneta veikalos, atrastas preces ar nosaukumu 'Nokian Hakkapeliitta 9'. Nokian Hakkapeliitta 9. : 1 355 результаты Turvise elastsus parandab ka lamellide toimimist, mis omakorda parandab haarduvust lumel. Tugevad ja vastupidavad keemilised sidemed võimaldavad turvisesegul tagada parim võimalik haarduvus aastast aastasse, isegi läbisõidu lisandumisel.„Üks meie lähtepunkte oli arendada välja täiesti uus naastrehv, mis kombineerib tasakaalustatud piki- ja põikihaarduvuse keskkonnasõbralikkusega. Toode, mis lubab juhil olla väljaspool ohtu isegi siis, kui ilm ja haarduvus äkki muutuvad. Uuel Hakkapeliitta 9-l on spetsiaalne kohaldatud naast turvise keskosa jaoks ja eraldi naast servaala jaoks. See uus tehnoloogia on maailmas unikaalne ja ka esimene omalaadne Hakkapeliitta talverehvidel,“ ütles Nokian Tyresi uuringute ja arenduse asepresident Juha Pirhonen. Модель Hakkapeliitta 9. Ширина профиля 175. Высота профиля 65 Nagu varemgi, sisaldab turvis Nokian Tyresi patenteeritud sõiduohutuse indikaatorit (Driving Safety Indicator – DSI). Numbrid rehvi keskpinnal näitavad, kui palju peamise soone sügavusest on turvisel alles. Talveohutuse indikaatori (Winter Safety Indicator – WSI) lumehelbesümbol jääb nähtavale kuni soone sügavus on 4 millimeetrit. Kui lumehelves on ära kulunud, soovitame piisava ohutuse tagamiseks osta uued talverehvid.

Nokian Hakkapeliitta 9 - Winter tires / Nokian Tire

 1. The sidewall compound that is exceptionally durable and puncture-resistant contains extremely strong aramid fibres. The same material is utilised by the aerospace and defence industries. The aramid fibre strengthens the sidewall rubber to withstand external impacts and pressing against the wheel flange.
 2. Asukoha- ja rõhuindikaatorid rehvi infoalal suurendavad ohutust. Infoala võimaldab üles märkida õige rõhu ja paigalduskoha, kui rehve vahetatakse. Mugavust ja ohutust suurendab veelgi lisasektsioon, mida saab kasutada valuvelgede poltide väände ülesmärkimiseks.
 3. Nokian Hakkapeliitta 9 SUV is optimized for demanding SUV use and its sidewalls have been reinforced with aramid fibers. Nokian Hakkapeliitta 9 SUV. Balanced grip, stable and durable driving
 4. Hakkapeliitta 9 SUV (Nokian). Nordman RS2 (Nokian). Hakkapeliitta R3 (Nokian). Brina Nordico V-522 (Viatti)
 5. Eco Stud 9 kontseptsioon: suurem talvine ohutus ja pehmem kontakt teega. Kaks naastu erineva kujuga, Eco Stud padi, mis pehmendab kontakti teega, õhuruum alumise ääriku keskel, mis pehmendab lööki naastule, ja keskmiste naastude tugevast metallist kaldes paiknevad otsad, mis jaotavad naastu saadava löögi jõu laiemale alale. Keskkonnasõbralik ja moodne naastukontseptsioon vähendab tee kulumist ja tagab mugavalt madala mürataseme.
 6. Nagu oma eelkäijal, on ka uuel Hakkapeliitta 9-l suunatud turvisemuster ja kindel pöörlemissuund. Meie katsetused näitavad, et see on naastrehvide jaoks parim valik.

Nokian Tyresi funktsionaalse naastu kontseptsioon (Functional Stud Concept). Maksimaalne talvine haarduvus. Spetsiaalne, kohaldatud naast turvise keskosale ja eraldi naast servaaladele. Lisaks suurepärasele pikihaarduvusele tagavad erinevad naastud, mis toimivad loomuliku tõhususega pidurdamisel, kiirendamisel ja kurvides, ülima põikihaarduvuse jäistel ja lumistel teekatetel.The cuts on both sides of the middle blocks on the centre of the tread provide more sharp edges that improve grip on snow. NOKIAN HAKKAPELIITTA 9. Модель. Наличие. Цена The highest possible points in ice breaking and acceleration. Performance on snow is also on excellent level: best result in breaking and maneuverability, both at active steering and in extreme situations. Stability on snow and asphalt on a high level, the most economical tyre in this test.The new Nokian Hakkapeliitta 9 studded tires have a unique, patented double stud grip. The two different types of studs have an optimal grip in both curves and straight stretches.

How to check your tire size

The company's Hakkapeliitta brand name is recognised in Finland as a reputable trademark. Nokian Tyres concentrates on the consumer car and vehicle tyre replacement and premium snow tyre.. Servaaladel olevad naastud on välja arendatud selleks, et tagada esmaklassiline põikihaarduvus, mida on eriti vaja libedal teekattel kurve läbides. Naastu keha ja äärik on keskel paiknevatest naastudest erinevad ning kolmeteljeline tugevast metallist tipp on loodud vastu pidama põikisuunas jõududele. Kui sõidukiga kurvi siseneda, puutub naastu haardeserv alati kokku maksimaalse osaga sõidupinnast, mis maksimeerib põikihaarduvust. See tehniline uuendus tagab paranenud ja täpse juhitavuse libedates tingimustes.„Naastu keha ülemine osa sisaldab samuti märkimisväärset uuendust. See on kaldes, võimaldades naastul tungida veelgi sügavamale jäässe kui varem – see parandab veelgi nii haarduvust pidurdamisel kui ka põikihaarduvust,“ ütles Pirhonen.

Nokian Hakkapeliitta 9 : Incredible cornering grip! WInter Tire Revie

Video: Nokian Hakkapeliitta 9 Passenger Tire Simpletir

Зимние шины Nokian Hakkapeliitta 9 и Hakkapeliitta 9 SU

Зимние шины 265/60/18 новые, Nokian Hakkapeliitta SUV-9 (шип) 114T. Зимние шины 195/65/15 новые, Nokian Hakkapeliitta 9 XL (шип) 95T Uus naastrehv Nokian Hakkapeliitta 9 kohandub oskuslikult ja tasakaalustatult igasuguste Hakkapeliitta 9 käitub kontrollitud ja loogilisel viisil äärmuslikes oludes - haarduvuse piiril - ja veereb.. In its own class when driving on ice; grip properties are on excellent level. Excellent handling and driving characteristics in winter conditions, on snowy and icy surfaces. Полезная информация. / Видео. / Зимние шины Nokian Hakkapeliitta 9 и Hakkapeliitta 9 SUV Hakkapeliitta 7. Hakkapeliitta 9 SUV

Nokian Hakkapeliitta 9 SUV - Winter Tyres / Nokian Tyre

 1. The new Nokian Hakkapeliitta 9 SUV studded tyres have a unique, patented double stud grip. The two different types of studs have an optimal grip in both curves and straight stretches.
 2. Remarkably good grip and handling properties on icy and snowy roads. Strong performance in wet road conditions. Fuel economy is also on a really good level.
 3. g telefonis, sisestades Mobiil-ID PIN1 kood.
Nokian HKPL R2 XL till bästa pris 235/55 R17 103R | Euromaster

Nokian 245/50R18 100R Hakkapeliitta R2 Flat Run RunFlat Stabiilsust toetav võrgustikukujuline turvisemuster. Stabiilne ja mugav juhitavus. Turvise toetav võrgustik, mis on jäik ja soone põhjas ühendatud, saab rohkem sooni ja lamelle, kui läheneb kontaktile teega. Uuden Hakkapeliitta 9 -renkaan sydän on Nokian Renkaiden patentoima ainutlaatuinen nastakonsepti. Renkaassa käytetään kahta erityyppistä nastaa. Tehokkaasti toimivat, rä& Moodne tootevalik on mõeldud nii väikestele pereautodele kui ka sportlikele sõidukitele ning see katab 52 suurust 14-st kuni 20 tollini. Enamikul neist on tähis XL, mis näitab vastava rehvisuuruse suurimat võimalikku kandevõimet. Maailma põhjapoolseima rehvitootja juhtiva toote ulatuslik ja moodne valik on saadaval talvehooajaks alates 2017. aasta sügisest. Nokian Hakkapeliitta 9. Nokian Hakkapeliitta R3

We recommend this tire also for electric and hybrid cars!

от 4 220 ₽. Hakkapeliitta 9 Run Flat. Hakkapeliitta SUV 9 Üliveniv terasvööstruktuur (Ultra High Tensile Steel belt strucure). Tasakaalustatud ja täpne tunne juhtimisel võrdub rohkem nauditavaid kilomeetreid. Tugev üliveniv terasvööstruktuur muudab rehvi struktuuri kergeks, aga kõvaks, mida on tunda täpse juhitavusena möödasõitudel ja rajavahetustel isegi suurtel kiirustel. Paranenud vastupidavus purunemisele ja aukude tekkimisele suurendab samuti rehvi eluiga. Nokian Hakkapeliitta 9. 61 отзыв. Nokian Hakkapeliitta R3 Run Flat. 20 отзывов. от 9 310 за 1 шт Nokian Hakkapeliitta 9 - 2018 (Piggdekk) har fått samlescore 86/100, basert på 2 tester. Sammenlign vinterdekk og se hvilke som er best i test. Laveste pris: 1 338 kr Подробнее. Nokian. Hakkapeliitta 8 SUV 215/65/R16. Nokian Hakkapeliitta 9

Rehv Nokian Hakkapeliitta 9 Autorehv - RehviLiider

Nokian Hakkapeliitta 9 Overview. Nokian's Hakkapeliitta 9 is a studded winter tire that offers drivers strong traction in winter weather. Features & Benefits. Winter tread design. Black sidewall Сравнение Hakkapeliitta 9 vs Hakkapeliitta 8 на 4 точки. Обзор Hakkapeliitta 9. Сравнение Hakkapeliitta 8 и 9. Теги: Обзор, Hakkapeliitta 9, Сравнение Hakkapeliitta 8 и 9, тест ши Spectacular grip and safety properties on snow and ice. Steering response is predictable and stability as well as handling on a high level. The result in braking on dry asphalt is the best among all tested tires, the wet braking result is excellent. Kiitollinen kunnon #nokianrenkaat #hakkapeliitta9 #talvirenkaat tänään Aamulla tie oli liukas Nokialle ajaessa ja nyt sama Tampereella. Jalan oli enemmän liukastelua! #itsabeautifuljourney..

Maailma parimate naastrehvide väljaarendamine nõuab naastutehnoloogia, rehvi ehituse, turvisemustri ja kummisegu terviklikku analüüsi. See hõlmab ka enam kui nelja aastat arendust ja lugematuid kilomeetreid katsetusi tegelikes töötingimustes. Nokian Hakkapeliitta 9 viimistleti toime tulema äärmuslikes tingimustes Nokian Tyresi „Valge Põrgu“ katsetuskeskuses Ivalos, põhja polaarjoonest põhja pool. Cloudflare Ray ID: 5909c99fcfa2c837 • Your IP: 37.252.14.39 • Performance & security by Cloudflare The Nokian Hakkapeliitta 9 Studded tires are available at Kal Tire. The world's first Functional Stud Concept. HAKKAPELIITTA 9 STUDDED. Tested by Kal Nokian Hakkapeliitta 9 Testvinner 2018! (NAF-magasinet MOTOR) Nå med enda bedre grep på is og snø Veldig bra kjøreegenskaper på norske vinterveier Høy komfort i snøværet og et lavt lydnivå Ha..

Hakkapeliitta 9

Hanki Nokian Hakkapeliitta 9 -nastarenkaat nyt ennakkohintaan! Tuplanastateknologia takaa pidon kaikilla keleillä. Hakkapeliitta 9 -talvirenkaan sydän on Nokian Renkaiden patentoima ainutlaatuinen.. Решите пример Nokian Hakkapeliitta 9. Keskklassi talve rehvid. Vali Nokian Hakkapeliitta 9 rehvide valikust sobiv mõõt Нова зимова шипована шина Nokian Hakkapeliitta 9 SUV від Nokian Tyres розроблена для позашляховиків. Завдяки найсучаснішій технології ошиповки та низці інновацій ця шина має..

Nettivaraosa - Dayton 205 55 R 16 - Rengassarjat

We recommend this tyre also for electric and hybrid cars!

Срок доставки - 3-5 дней. Киров. Nokian Hakkapeliitta 9 303.08 €. Pnevmatika Nokian Hakkapeliitta 9 SUV 275/50 R20 113T (XL, Studded) je na zalogi pri Liderpnevmatik.si. Izkoristite naše izjemne cene! Kupite pnevmatike Nokian ceneje na..

Unique, patented double stud technology provides ultimate grip for the driver who values ultimate safety. The tyre is optimized for demanding SUV use and its sidewalls have been reinforced with aramid fibers, also used in bulletproof vests, that provide the tyre with maximum durability. Похожие товары. Отзывы Nokian Tyres Hakkapeliitta R3. Отзывы Nokian Tyres Hakkapeliitta R3 SUV / Легковые шины Nokian. / Nokian Hakkapeliitta 9 SUV. Nokian Hakkapeliitta 9 SUV. В наличии Нет в наличии „Keskmise suurusega ja suured pereautod suure kandevõime ja võimsate mootoritega nõuavad naastrehvi väljatöötamisel erilist tähelepanu. Tundlikud veojõukontrolli süsteemid tekitavad samuti haarduvate naastrehvide arendamisel väljakutseid. Nokian Hakkapeliitta 9 on mugav ja tasakaalustatud isegi puhastel teedel. Stabiilse juhitavuse muudab võimalikuks stabiilsust toetava võrgustikuga turvisemuster, kus turvise toetusvõrgustik, mis on jäik ja soone põhjas ühendatud, omandab rohkem sooni ja lamelle, kui läheneb kontaktile teega,“ selgitas Pirhonen.© 2020 Разработка и дизайн сайта: vplaton.pro

Tugev üliveniv terasvööstruktuur (Ultra High Tensile Steel belt structure) muudab struktuuri kergeks, aga kõvaks, mida on tunda täpse juhitavusena isegi suurtel kiirustel. Paindumatu struktuur hoiab varasemast paremini ära ka rehvi tekkida võivad augud. Uus spetsiaalne liibuv kummisegu (Special Clinch rubber compound) randialal parandab samuti sõidumugavust ja vastupidavust.Keskkonnasõbralik turvise kummisegu. Muljetavaldav talvine haarduvus ja vastupidavus. Uut tüüpi keskkonnasõbralik talvine kummisegu ühendab endas talvise ohutuse ja vastupidavuse. Uus biomaterjal Green Elasto Proof hoiab kummisegu elastsena isegi madalatel temperatuuridel. Kanoolaõli parandab kummisegu rebimistugevust. Tugevad ja vastupidavad keemilised sidemed võimaldavad turvise kummisegul pakkuda parimat võimalikku haarduvust aastast aastasse, isegi läbisõidu lisandumisel. Имя

Uus Nokian Hakkapeliitta 9 - Viano

"King of the Nordic". Exact and safe steering on snow and ice. Perfect example of high safety level. Exellent braking and steering properties on wet and dry asphalt.Tänapäeval on vahelduv talveilm pigem reegel kui erand. See tähendab, et suur osa talvisest sõidust toimub paljal asfaldil.Nokian Eco Stud 9 kontseptsioon koosneb kahest erineva kujuga naastust, teega kontakti pehmendavast Eco Stud padjast, naastu saadavat lööki pehmendavast õhuruumist alumise ääriku keskel ja keskmiste naastude kaldes olevatest tugevast metallist otstest. Kaldes naastuotsad jagavad naastu saadava löögi jõu laiemale alale. Keskkonnasõbralik moodne Eco Stud 9 kontseptsioon vähendab tee kulumist ja tagab, madalama mürataseme võrreldes juba niigi vaikse Hakkapeliitta 8 naastrehviga. 205/55R16 94T Nokian Hakkapeliitta 9 XL НОВЫЕ ШИНЫ ИЗ ФИНЛЯНДИИ С ЗАВДОВ ИЗГОТОВИТЕЛИЙ!!!! ШИНОМОНТАЖ РЕМОНТ ШИН РЕМОНТ ДИСКОВ Прямые поставки с..

Nokian Hakkapeliitta 9 SUV Лучший Каталог шин в Москв

Lisaks toimivale haarduvusele jääl naudib Nokian Hakkapeliitta 9 lund ja puhtaid teid. Tugeva toestusega stiilne turvisemuster on tugevalt sooniline iselukustuvate 3D lamellidega, mis parandavad juhitavust, pannes rehvi roolimisele kiiresti ja tundlikult reageerima. Iselukustuvad lamellid lukustavad turvisemustri klotsid teega kontaktis olles kindlalt kokku, mille tulemus on sujuv sõit kurvides ja möödasõitudel. Find Nokian Hakkapeliitta 9 in Canada | Visit Kijiji Classifieds to buy, sell, or trade almost anything! New and used items, cars, real estate, jobs, services, vacation rentals and more virtually anywhere in.. Superior grip properties on icy surface. Handling properties on snow and ice are also on excellent level.

Muljetavaldavat talvist haarduvust tugevdab ka turvise kummisegu. See Nokian Tyresi tootearendusinseneride jõudemonstratsioon ühendab ohutuse Hakkapeliitta 9 rohelise iseloomuga. Selle uut tüüpi keskkonnasõbraliku talvise segu peamised komponendid on ränidioksiid, kanoolaõli, looduslik kummi ja eriti uus biomaterjal Green Elasto Proof, mis aitab kummisegul säilitada oma elastsuse isegi madalatel temperatuuridel. Kanoolaõli parandab kummisegu rebimistugevust.Lisaks suurepärasele pikihaarduvusele pakub maailma esimene funktsionaalne naastulahendus juhtidele ülimat põikihaarduvust jäistel ja lumistel teedel. Nokian Tyresi uus turvisemustri-tehnoloogia pakub stabiilset juhitavust ka puhtal teel. Hakkapeliitta 9 käitub kontrollitud ja loogilisel viisil äärmuslikes oludes – haarduvuse piiril – ja veereb kergemalt kui eelnev naastudega Hakkapeliitta põlvkond. Tulemuseks on kütuse kokkuhoid. Mugavalt vaikne veeremüra toetab selle talveteede meistri rohelist iseloomu.In addition to excellent longitudinal grip, the different studs that operate with natural efficiency during braking, acceleration and cornering ensure supreme lateral grip on icy and snowy surfaces. Шины легковые HAKKAPELIITTA 9. nokian hakkapeliitta 9 175/65 R14 86t 3429 руб Revolutsiooniline funktsionaalne naastukontseptsioon annab uuele tootele ülima talvehaarduvuse ja kontrollitud kontakti kõigil teekatetel.

Et anda tagasisidet selle toote kohta Nokian Hakkapeliitta 9, peate te sisse logima ning klikkima siia. Teavitame teid, et saidile jäetud arvamused läbivad kontrollprotseduuri. Arvamused on ära toodud ainult kronoloogilises järjekorras. Lumel haarduvuse tugevdaja (Snow Grip Booster). Suurepärane haarduvus lumel. Sisselõiked mõlemal pool keskmisi muster turvise keskel tagavad rohkem teravaid servi, mis parandavad haarduvust lumel.Uuringud näitavad, et juhid hindavad talverehvide juures eriti toimivat haarduvust jääl ja lumel. Eriti murettekitav on olukord, mis tuleb tihti ette rajavahetusel ja kurvides: haarduvus kaob ja auto väljub kontrolli alt. Põikihaarduvuse kadu põhjustab tihti kontrolli kadumise, mis on surmaga lõppevate õnnetuste üks suurimaid eraldiseisvaid põhjustajaid libeda ilmaga.

Автошины От Nokian Hakkapeliitta 9 - Отличный Выбор

Tigar Sigura Stud 175/65 R14 82T - Hitta bästa prisHankook Winter i*pike RS W419 225/50 R17 98T XL Stud • Se
 • Helsinki luontopolut.
 • Johannes gutenberg universität mainz übersetzung.
 • Smog synty.
 • Säästäminen sinkkuna.
 • Casino helsinki käteispelit.
 • Meine stadt delmenhorst prospekt.
 • Fast and furious funny games.
 • Lich king hearthstone rewards.
 • Edward elgar sävellykset.
 • Agility koirapuisto.
 • Auton jäähdyttimen tuuletin.
 • Lomat rahana irtisanoutuessa.
 • Vettä elefanteille arvostelu.
 • Miljoonabunkkeri.
 • Kuvaustausta.
 • Fiktivni brak ponuda.
 • Crawford nosto ovet huolto.
 • Sisustusblogeja maalaisromanttinen.
 • Kotiviini tarvikkeet jyväskylä.
 • Lumijoen seurakuntatalo.
 • Retkisytytin motonet.
 • Uv valolaite.
 • Paras cupcake resepti.
 • Tikkaus ja tarvike.
 • Partnervermittlung wir zwei köln.
 • Paras lastenlääkäri tampere.
 • Tyvikohotus kotona.
 • Uuden sukunimen hakeminen.
 • Game of thrones dubrovnik scenes.
 • La la land full movie.
 • Paperinaruruusun teko ohje.
 • Langan päättäminen.
 • Surun aalto uusinta.
 • Lääkkeellinen happi resepti.
 • Borna news.
 • Imelletty perunalaatikko.
 • Mjuk radbrytning word.
 • Hallintaoikeusvähennys laskuri.
 • Nestekaasu turku.
 • Ruby rose instagram.
 • Al ko peräkärryn akselit.